Uygulama

Tozsuz sistre cila uygulaması

 

Su bazlı parke cilası ile kokusuz uygulama

Tozsuz sistre cila uygulamasına ek olarak su bazlı parke cilasına yer vermek istedik. Öncelikle belirtelim ki, hangi cilayı seçerseniz seçin tozsuz uygulama yapılmaktadır. Kokusuz cila isterseniz ki bu su bazlı ciladır, sizlere avantajlarından bahsedelim. Öncelikle su bazlı cila daha dayanıklı olup, uygulama esnasında da cila kokusu bırakmamaktadır. Özellikle evde küçük çocukları olanlar yada evcil hayvan besleyenler için ideal parke cilasıdır. Bunun yanı sıra, lamine ve benzeri parkeler için de su bazlı cila önermekteyiz. Su bazlı parke cilasında önemli olan noktalardan bir tanesi kaliteli ve alanında kendini kanıtlamış markaların ürünlerini kullanmaktır. Daha detaylı ilgi için lütfn bizimle irtibata geçiniz.

Tozsuz sistre cila nasıl yapılır ?

Öncelikle profesyonel bir ekipmana ihtiyaç var. Her firma veya ustada olmayan bu ekipmanlar özel üretim olup toz çıkarmayan yapıdadır. Sistre cila için ekipman harici, işi bilen profesyonel parke cila ustası gerekmektedir. Sonra ki aşamalar artık prosedürden ibarettir.

1. Hummel marka makine ile kaba sistre cila yapılır, parkenin üst katmanında bulunan deformeler, çizikler ve kararmalar giderilir. Trio makine için zemin hazırlanır.

2. Kenar alma makinesi ile yine tozsuz sistre cila için son aşama olan trio makinesine kenarlar hazırlanır. Önemli olan parkede iz bırakılmamasıdır.

3. Trio makine ile son zımparalama işlemi yapılır. Parkeler tüm pürüzlerden arındırılır, yeni görüntüsü ortaya çıkar.

Tozsuz motor ile parkelerinize sistre cila hizmeti ;

İstanbul'un her yerine hizmet veriyoruz. Alman malı son teknoloji Lögler makineler ile sağlıklı, hiç tozsuz sistre cila yapıyoruz. Parke ebatlarınız ne olursa olsun tüm uzun boy parkeleriniz, lamine ve bambu gibi özel zeminleriniz, sapelli parke, merbau parke ve diğer tüm ahşap parkeleriniz, hiç iz bırakılmadan, toz olmadan mükemmel şekilde sistre ve cila yapılarak tertemiz hale getirilir.Özel ahşap parkeleriniz özel cilalar ile, kokusuz ve sağlıklı uygulama ile teslim edilir.Ahşabın doğallığı asla kaybedilmez.Naylon tabaka olmaz, suni parkelere dönüştürülmez.Cila çeşitleri olarak içlerinden en kaliteli olan markalar ile çalışmaktayız.Uygulama alanlarımızda asla kalitesiz ucuz cila kullanmıyoruz.

Yine aynı şekilde, renklendirme işlemlerinde su bazlı masif renklendiriciler kullanarak yine ahşabın güzelliğini örtmeyecek şekilde uygun renklerle işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Lögler HUMMEL sistre makinesi, ağaç parke bulunan zeminlerde mükemmel şekilde zımpara işleminde kullanılan son teknoloji tozsuz sistre makinesidir. Ayrıca Avrupa standartlarında, sağlıklı sistre yapan tek makinedir.Şu anda dünyada en çok tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir.

Lögler Trio sistre makinesi en son aşamada kullanılan, yükşek vakum özelliği sayesinde hiç toz çıkartmayan son teknoloji makinelerden biridir, kaba zımparanın ardından yapılan ince zımpara işlemi için son katta uygulanır.Parkenin son şekillendirme aşamasında kullanılan bu makine olmazsa olmazdır.Eşyalı ortmlarda bile kullanıldığı belli olmaz, kesinlikle toz çıkarmaz dert yaratmaz.

Lögler kenar alma makinesi, diğer makinelere oranla küçük olmasına karşın en önemli rolü üstlenmektedir.Tozsuz işlem için gerekli 3 makineden biri olan kenar alma ile , büyük makinelerin giremediği ulaşamadığı alanlar bu makine ile temizlenir.

Kenar ve köşe temizliği, parke sistre uygulaması esnasında en çok toz çıkaran aşamadır.İşte bu makine toz olayını en minimuma indirir ve eşyalı ortamlarda bile rahatsızlık vermeden, uygulanır.Sistemlerimiz en son sistemdir, her türlü makine mevcuttur ve yılların hizmet anlayışı ile işimizi en iyi şekilde yapmaktan onur duymaktayız.

İletişim
 

Bahçelievler

İstanbul, PK 34183

T: 544-840-18-08
T: 543-683-48-56​

 

siparis@tozsuzsistrecila.gen.tr

  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • LinkedIn B&W
  • Vimeo B&W
Referans
Show More

© 2019 tozsuzsistrecila.gen.tr bir Ladiksan Parke kuruluşudur.