Farkımız

Herkes sistre cila işi yapabilir peki bizim farkımız ne ?

Parlak bir fikir

Biz firma olarak her zaman yeni fikirlere açık olduk. Sektörümüz ile ilgili sadece ülkemizde değil dünyada ki gelişmeleri de takip ederek yenilikleri uygulamaya çalıştık, çalışıyoruz. Bu sayede Türkiye'de tozsuz sistre cilayı ilk uygulayan firmalardan biri olduk. Ama durmadan yolumuzda ilerlemek için fikirlerimizin peşinden gidiyoruz, gideceğiz.​
 

Referanslarımız

Ladiksan Parke olarak şimdiye kadar yüzlerce iş aldık, teslim ettik. Dilediğiniz kadar referans gösterebiliriz. Bazı müşterilemizin yorumlarını da Google işletme kaydında görebilirsiniz. ( https://g.page/parkeciistanbul?share ) Bizler her zaman aldığımız işi temiz şekilde teslim etme amacı olan bir avuç ustayız.


 

Eski parke yeni çağ

Ahşap parkelerin halen göz alıcı olduğunu biliyoruz fakat yeni çağın getirdiği yeni ürünlerin de revaçta olduğunun farkındayız. Peki laminat parke ahşap parkenin yerini alabilir mi? Amacımız insanlara doğal ahşabı sevdirmek, eskiyen parkeleri günümüze uyarlamak. Firma olarak yenilikler yaratmayı seviyoruz.

Hedeflerimiz

Farkımız, hedeflerimizin ulaşılabilir olması. Hiç bir zaman hayaller peşinden koşmadık. Ne iş yapıyoruz biliyoruz; tozsuz sistre cila konusunda en iyisi olmak, marka olmak tek hayalimiz. Bu sebeple işimizi yapıyor, laminat parke marley gibi ürünler satmıyoruz. Biz, ahşap parkeyi biliyoruz, işimiz sadece bu.


 

İletişim & İnternet

Yaptığımız işin daima arkasındayız. Sistre cila ustalarımız yada firmamız hakkında ki tüm yorumlarınıza açığız. Bizimle her türlü konuda iletişim kurabileceğinizi unutmayın. Ve internet sayesinde online fiyat teklifi alıp, randevu oluşturabileceğinizi müjdeliyoruz. Firmamızın en büyük farklarından birisi size kolaylık sağlamaktır.


 

Diyalog

Müşterilemizi asla kandırmayız. Önce işin metrajını tam olarak ölçeriz, yapacağımız işi anlatırız, kullanıcağımız cilayı ve diğer malzemeleri markaları ile birlikte söyleriz. Herhangi bir soru karşısında net cevaplar veririz. Amacımız, yaptığımız iş sonrası insanların mutlu olması, sorun yaşamaması. Kesinlikle diyalog bizim için çok önemli.


 

İletişim
 

Bahçelievler

İstanbul, PK 34183

T: 544-840-18-08
T: 543-683-48-56​

 

siparis@tozsuzsistrecila.gen.tr

  • Facebook B&W
  • Twitter B&W
  • LinkedIn B&W
  • Vimeo B&W
Referans
Show More

© 2019 tozsuzsistrecila.gen.tr bir Ladiksan Parke kuruluşudur.